1. W dniach od 1 do 8 listopada (codziennie jeden raz) za pobożne nawiedzenie cmentarza i jakąkolwiek modlitwę  za zmarłych można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za zmarłych w czyśćcu cierpiących.
 2. Różaniec z wypominkami listopadowymi od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy świętej  w kościele. W piątek
 3. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim organizatorom
 4. II Balu Wszystkich Świętych w Sierakowicach.
 5. Dzisiaj – zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w potrzebie.
 6. Jutro w poniedziałek 4 listopada po Mszy świętej o godz. 8.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną
 7. We wtorek 5 listopada po Mszy św. o godz.18.00 rozpoczynamy 33 dniowe rekolekcje przygotowujące do złożenia aktu niewolnictwa Jezusowi przez Maryję.
 8. W tym tygodniu Pierwszy czwartek miesiąca modlimy się w intencji nowych powołań kapłańskich, misyjnych i zakonnych. Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty od godz.17.00-18.00.
 9. W czwartek w salce katechetycznej spotkanie Rycerzy Kolumba po Mszy św.. wieczornej.
 10. W sobotę zapraszamy Ognisko Misyjne na spotkanie o godz. 9.30 w salce.
 11. Za tydzień w poniedziałek obchodzić będziemy odpust ku czci św. Marcina z Tours i uroczystości patriotyczne. W niedzielę zapraszamy na uroczyste nieszpory ku czci św. Marcina o godz. 17.00 w kościele drewnianym, następnie Msza święta wieczorna o św. Marcinie.
 12. W poniedziałek o godz. 10.20 przy pomniku Matki Bożej Korony Polski, przemarsz  do kościoła i Msza św. o 11.00 w intencji Ojczyzny.
 13. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjno – gospodarcza, polecamy ją ofiarności wiernych i gości.
 14. Rada Rycerzy Kolumba działająca przy naszej parafii zaprasza na rekolekcje dla mężczyzn – „Utrzymać wiarę”, które odbędą się w Orliku w klasztorze Sióstr Franciszkanek w dn. 15 – 16 listopada. Rozpoczynamy w piątek o godz. 19.30, zakończenie w sobotę o godz. 21.00. Prowadzi ks. Jarosław Kubiak. Bliższe informacje w zakrystii.
 15. Z naszej parafialnej rodziny odeszli do wieczności:
  śp. Maria Bigus l. 86, zam. w Sierakowicach  przy ul. Orzeszkowej

  śp. Leszek Stawicki, l. 60, zam. w Sierakowicach przy ul. Lęborskiej
  ś
  p. Zygmunt Hinca, l. 71, zam. Wygoda Sierakowska z parafii św. Jana Chrzciciela.  
  Rodziny zmarłych  dziękują za wszelkie wyrazy współczucia, udział w modlitwie różańcowej i Mszy św. pogrzebowej.
  zmarł śp. Jan Stenka, l. 90, zam. w Sierakowicach przy ul. Piwnej. Pogrzeb jutro w poniedziałek o godz. 13.00. Różaniec za zmarłego po Mszy świętej wieczornej dzisiaj  Zmarł śp. Tadeusz Bosz, l. 63.,zam. w Sierakowicach przy ul. Dworcowej. Pogrzeb w sobotę, 9 listopada o godz.10.00. Różaniec od środy o 19.00 w kaplicy pogrzebowej.
  Dobry Jezu, a nasz Panie…
 16. Polecamy prasę katolicką: „Pielgrzym”, „Niedziela”, „Gościa       Niedzielnego” oraz nasz parafialny tygodnik „Tydzień u Świętego Marcina” oraz zapraszamy do naszej kawiarenki na smaczne wypieki i dobrą kawę.