1. Dzisiaj kolekta inwestycyjno – gospodarcza. Składamy serdeczne Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
  2. Dzisiaj w Polsce Dzień modlitwy i solidarności z Kościołem prześladowanym.
  3. Dzisiaj zapraszamy na uroczyste nieszpory ku czci św. Marcina
  4. o godz. 17.00 w kościele drewnianym, następnie Msza święta wieczorna o św. Marcinie.
  5. Jutro, 11 listopada, obchodzić będziemy odpust ku czci św. Marcina z Tours i uroczystości patriotyczne. W poniedziałek o godz. 10.20 przy pomniku Matki Bożej Korony Polski, przemarsz  do kościoła i Msza św. o 11.00 w intencji Ojczyzny.
  6. We wtorek zbiórka dla kandydatów, ministrantów, lektorów i ceremoniarzy o godz. 18.30 w salce parafialnej. Zapraszamy także młodych chłopaków do LSO.
  7. W środę zapraszamy na koncert piosenek patriotycznych
  8. w wykonaniu zespołu Galicia Folk Band o godz. 9.00 w kościele parafialnym.
  9. W sobotę po wieczornej Mszy św. o godz. 18:0-0 – nauka dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  10. W przyszłą niedzielę: godz. 9:30 Msza św. zbiorowa za zmarłych, godz. 12:30 uroczysty chrzest święty dzieci. Następny termin chrztu – 15 grudnia,godz. 20:00 Msza św. z liturgią słowa w języku kaszubskim.
  11. Rada Rycerzy Kolumba działająca przy naszej parafii zaprasza na rekolekcje dla mężczyzn – „Utrzymać wiarę”, które odbędą się w Orliku w klasztorze Sióstr Franciszkanek w dn. 15 – 16 listopada. Rozpoczynamy w piątek o godz. 19.30, zakończenie w sobotę o godz. 21.00. Prowadzi ks. Jarosław Kubiak. Bliższe informacje w zakrystii.
  12. Z naszej parafialnej rodziny odszedł do wieczności Jan Stenka, l. 90, zam. ul. Piwnej w Sierakowicach i śp. Tadeusz Bosz l. 63, dawny mieszkaniec Sierakowic  przy ul. Dworcowej. Rodzina zmarłych  dziękuje za wszelkie wyrazy współczucia, udział w modlitwie różańcowej i Mszy św. pogrzebowej.

Dobry Jezu, a nasz Panie…