1.            W dzisiejszą niedzielę:

•             o godz. 9:30 Msza św. zbiorowa za zmarłych;

•             o godz. 12:30 uroczysty chrzest święty dzieci. Następny termin  chrztu – 15 marca 2020r. Nauka dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę po Mszy Świętej wieczornej w kościele.

•             godz. 20:00 Msza święta z liturgią słowa w języku kaszubskim.

1.            W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie dla rodziców i młodzieży klas VII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

2.            Dzisiaj ministranci wyjeżdżający na wakacje do Rzymu z ks. Andrzejem, rozprowadzają cegiełki na wsparcie tego wyjazdu. Cegiełkami jest opracowana przez ks. Andrzeja książka o biskupie Janie Bernardzie Szladze. Gorąco zachęcamy do wsparcia naszych ministrantów, aby w ten sposób odwdzięczając się za ich zaangażowanie w służbę Bożą.

3.            W poniedziałek 17 lutego w salce pod plebanią zapraszamy ministrantów na zbiórkę:

•             Kandydaci o godz. 18:00

•             Ministranci o godz. 18:30

•             Kandydaci na lektorów o godz. 19:00

4.            W sobotę obchodzimy święto Katedry św. Piotra, Apostoła.

5.            Od 23 lutego do 1 marca – Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

6.            Organizujemy Pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła, w dniach 22-29 sierpnia 2020 roku. Koszt to 3 620 zł.  Zapisy jeszcze trwają. Chętnych można zgłaszać w zakrystii, biurze parafialnym lub smsem u ks. Andrzeja – 785 475 818.

7.            Z naszej wspólnoty parafialnej odszeli do wieczności Maria Szulc, zam. przy ul. Jeziornej i Stanisław Gillmajster, zam. przy ul. Słupskiej. Z parafii św. Jana Chrzciciela w Sierakowicach zmarła Helena Drywa, zam. przy ul. Kościerskiej. Rodziny zmarłych dziękują za wszelkie wyrazy współczucia, udział w modlitwie różańcowej i Mszy pogrzebowej. Dobry Jezu…