Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego przeżywajmy ją w duchu radości wielkanocnej. Niech w pełni będzie ona spotkaniem z Bożym miłosierdziem jako darem Chrystusa Zmartwychwstałego.

Dzisiaj praktykę w naszej parafii kończy dk. Jan Lubiński. Dziękujemy za jego posługę i życzymy wielu łask Bożych w przygotowaniach do święceń kapłańskich.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty, aby skorzystać z posługi sakramnetu pokuty i pojednania w godz. 17.00 do 18.00 w kościele parafialnym.

W tym tygodniu: w czwartek będziemy obchodzić liturgiczną uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski, w piątek – wspomnienie św. Jerzego, męczennika, a w sobotę świeto św. Marka, Ewangelisty.

Pierwsza Komunia Święta dzieci w naszej parafii odbędzie się 27 września, a w parafii św. Jana – 20 września.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa. Każda osoba w miejscu publicznym (także w kościele) będzie musiała nosić maseczkę, szalik czy chustkę, która zakryje zarówno usta, jak i nos. Obowiązek dotyczy wszystkich, którzy znajdują się na ulicach i przestrzeni publicznej.

Od 20 kwietnia limit osób w kościele – 1 osoba na 15 m².

Dziękujemy za wszystkie składane ofiary na utrzymanie naszego kościoła i parafii. Wszelkie ofiary można przelewać na konto parafialne Banku Spółdzielczego w Sierakowicach nr 45 8324 0001 0000 1821 2000 0010, a także do specjalnych skarbonek przy wejściach do kościoła i zakrystii.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisław Markowski l. 59 zam. w Paczewie oraz śp. Zofia Charytonik l. 84, zam. w Sierakowicach przy ul. Ks.J.Popiełuszki. Rodziny zmarłych dziękują za wszelkie gesty współczucia, udział w różańcach i Mszy św. pogrzebowej. Z parafii św. Jana zmarła śp. Maria Formela, l.62, zam. w Sioerakowicach przy ul. Kopernika. Dobry Jezu...