Ogłoszenia parafialne na XXVI niedzielę zwykłą

Sobota, 25 Wrzesień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVI niedzielę zwykłą

W środę zapraszamy Bractwo św. Szkaplerza Michała Archanioła na Mszę św. o godz. 18:00

W czwartek Godzinę Świętą rozpoczniemy  po Mszy św. o godz. 22.00 i zakończymy o godz. 24:00. O poprowadzenie

prosimy Bractwo Świetego Oblicza.

W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

• I piątek ks. Proboszcz i ks. Sławek odwiedzą z posługą sakramentalną  swoich chorych po Mszy świętej o  godzinie 8.00,     a ks. Patryk i ks. Mikołaj swoich chorych odwiedzą w  sobotę również po Mszy św. o godz. 8:00.

Od godz.15:30 zapraszamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi, a o godz. 16:30 Msza św. dla dzieci.                                            Po Mszy św. o godz. 18:00 akt oddania Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu                                do Mszy św. o godz. 20:00, na którą zapraszamy młodzież i dłużej pracujących.

• I sobota – Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej
    o godz. 18:00, a o godz. 20:00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu sercu Najświętszej Maryi Panny.

W czwartek, po Mszy św. o godz. 18:00 – spotkanie Straży Honorowej w salce pod plebanią.

W czwartek, na godz. 19:00 do salki katechetycznej zapraszamy młodzież naszej parafi na spotkanie                                         wspólnoty Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (KSM).

W październiku, różaniec dla dzieci  od poniedziałku do piątku o godz. 16:30,
a dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i dorosłych o godz. 17:30.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej,

po Mszy świętej spotkanie dla rodziców.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w Oratorium w godzinach od 7:30 do 17:30, od poniedziałku do piątku.

Nasza parafia organizuje wyjazd na Kongres Róż Różańcowych do Pelplina 9 października.

Wyjazd spod salki katechetycznej o godz. 7:00. Zapisy w zakrystii. Koszt 25 zł od osoby.

Serdecznie prosimy o przedłużanie miejsca na cmentarzu po 20 latach od śmierci danej osoby.

Przypominamy  wiernym znajdującym się w kościele o obowiązku zasłaniania maseczkami ust i nosa.

Bardzo prosimy również o zachowanie odległości przy przystępowaniu do Komunii Świętej.

Po lewej stronie przy chrzcielnicy, została wyznaczona strefa do przyjmowania Komunii Świętej na rękę.

Msza św. o godz. 9:30 jest transmitowana.

W całej Polsce trwa spis ludności. Jest on obowiązkowy.

Z naszej rodziny parafialnej odszedł do wieczności: śp. Jerzy Karwacki l. 84, zamieszkały przy ul. Lęborskiej,

Rodzina zmarłego dziękuje za wszelkie wyrazy współczucia, modlitwę różańcową i udział w Mszy św. pogrzebowej.

Zmarł śp. Jerzy Labuda, lat 67 z Puzdrowa, pogrzeb jutro 27.09. o godz.11.00 Różaniec dzisiaj w niedzielę                                    po Mszy św. o 17.30 w kościele parafialnym oraz jutro o 10.00 w kaplicy przedpogrzebowej.

Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…

Polecamy nasz parafialny tygodnik Tydzień u św. Marcina i zapraszamy do kawiarenki na świeże ciasto i chleb.

W sobotę 2 października o godzinie 13:00 przy Ołtarzu Papieskim odbędzie się Msza św. na zakończenie

sezonu motocyklowego. Serdecznie zapraszamy.