Ogłoszenia parafialne na XIX niedzielę zwykłą

Niedziela, 07 Sierpień 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XIX niedzielę zwykłą

Dzisiaj, na Mszę św. o godz. 12:30, serdecznie zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W tym tygodni patronują nam: św. Dominik, (poniedziałek), św. Teresa Benedykta od Krzyża (wtorek), św. Wawrzyniec (środa), św. Klara (czwartek).

W czwartek Godzinę Świętą rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 18:00
i zakończymy Mszą św. o godz. 20:00.
O poprowadzenie prosimy Domowników Boga.

W sobotę – 13 sierpnia – dzień fatimski. Msza św. o godz. 18:00 z procesją
z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła, po Mszy św. różaniec fatimski
w połączeniu z Rycerstwem Niepokalanej. W Łyśniewie różaniec o godz. 19:30, a następnie Msza św.

W przyszłą niedzielę kolekta-inwestycyjno-gospodarcza. Polecamy ją ofiarności wiernych i gości.

Do końca sierpnia, Msza święta o godz. 16:00 –w kościele zabytkowym.

W wakacje nie będzie Spaceru Miłosierdzia.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w Oratorium w godzinach od 7:30 do 17:30,
od poniedziałku do piątku.

do kawiarenki na świeże ciasto i chleb. W przyszłą Niedzielę zbiórka do puszek na misje , kazanie będzie głosił ks.Krzysztof Mróz z Zambii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W Uroczystość Matki Bożej Zielnej- Wniebowzięcie NMP – 15 sierpnia br. poświęcenie kwiatów, zbóż,ziół- do nabycia bukiety kwiatów przygotowane przez KGW Paczewo i Caritas Parafialny oraz KGW Łyśniewo.

Na Mszy św. o godz.12.30 w Sierakowicach Msza pożegnalna ks.Mikołaja Jędrzejewskiego, który odchodzi do Parafii w Łupawie.Szczęść Boże na nowej placówce i składamy serdeczne Bóg zapłć za jego wspaniałą pracę w naszej parafii.

Z naszej rodziny parafialnej odszedł do wieczności śp. Halina Koszałka, lat 65 z ul. Wybickiego oraz śp.Mieczysław Pioch,lat 66,zam.Nowe Osiedle. Z Parafii św.Jana śp.Joanna Kobiela,lat 91,zam.ul.Kartuska. Rodziny zmarłych dziękują za wszelkie wyrazy współczucia, udział w modlitwie różańcowej i Mszy św. pogrzebowej Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu