Zwracamy uwagę na istotne sprawy i ważne sprawy w naszej parafii. Prosimy o zapoznanie z poniższymi instrukcjami.

Prosimy, aby osoby chore, przeziębione, starsze, wracające z zagranicy pozostały w domach. Przypominamy także o możliwości Komunii Świętej duchowej, o której Sobór Trydencki poucza, że jej skutki są takie same, jak normalnej Komunii, gdy jest się w stanie łaski uświęcającej, a nie ma się możliwości przyjęcia sakramentalnie Ciała Pańskie go. Prosimy i zalecamy przekazywanie znaku pokoju przez skinienie głową i serdeczny uśmiech. Przypominamy, że osoby, które sobie tego życzą, mogą Komunię Świętą przyjmować na rękę. Komunię tak przyjętą należy spożyć zaraz po jej otrzymaniu, przy księdzu. Taki sposób rozdawania Komunii Świętej nie uderza w jej godność – w historii Kościoła jest on dużo starszy niż rozdawanie Komunii do ust i jest dopuszczony przez prawo kościelne. Księża rozdający Komunię Świętą również zostali poinstruowani o zachowaniu szczególnych środków ostrożności i higieny. Informujemy, że z kropielnic usunięta została woda święcona. Można się w nią zaopatrywać przy wejściu do zakrystii. Osoby , ktore w obecnej sytuacji potrzebuja pomocy w zrobieniu zakupów, moga liczyc na pomoc RYCERZY KOLUMBA. Wystarczy telefon pod nr. 661-554-676. Kandydaci do bierzmowania uczestniczą w tym czasie (do 29 marca) w Mszy św. i nabożeństwach wyłącznie na odpowiedzialność rodziców.
W tym czasie nie przychodzą też po podpisy w Indeksach.