Rozpoczynamy XII Tydzień Biblijny, którego hasłem są słowa „Kto we Mnie wierzy, będzie spożywał Chleb życia wiecznego”

W tym tygodniu  przypadają dni eucharystyczne:

•             I piątek – po Mszy św. o gaodz. 8:00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Po Mszy św. o godz. 18.00 Akt oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i adoracja, która potrwa do Mszy św. o godz. 20.00.

•             I sobota – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 19.00, następnie Msza św. ku czci tegoż Serca o godz. 20.00.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty, aby skorzystać z posługi sakramnetu pokuty i pojednania w godz. 17.00 do 18.00 w kościele parafialnym.

W miesiącu maju łączymy się z Papieżem w modlitwie za diakonów: Módlmy się, aby diakoni, wierni słuzbie Słowa i ubogim, byli ożywiającym znakiem dla całego Kościoła.

W sobotę przeniesiona z niedzieli uroczystość z 3 maja, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny.

Pierwsza Komunia Święta dzieci w naszej parafii odbędzie się 27 września, a w parafii św. Jana – 20 września.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa. Każda osoba w miejscu publicznym (także w kościele) będzie musiała nosić maseczkę, szalik czy chustkę, która zakryje zarówno usta, jak i nos. Obowiązek dotyczy wszystkich, którzy znajdują się na ulicach i przestrzeni publicznej.

Wchodząc do kościoła prosimy zająć wyznaczone białą kartką miejsce w ławce, zdezynfekować ręce środkiem dostępnym przy wejściu do kościoła, a także można zdezynfekować miejsce w swojej ławce. Prosimy również aco zachowanie 2-metrowej odległości między sobą przy przystępowaniu do Komunii świętej.

Od 20 kwietnia limit osób w kościele – 1 osoba na 15 m².

Dziękujemy za wszystkie składane ofiary na utrzymanie naszego kościoła i parafii. Wszelkie ofiary można przelewać na konto parafialne Banku Spółdzielczego w Sierakowicach nr 45 8324 0001 0000 1821 2000 0010, a także do specjalnych skarbonek przy wejściach do kościoła i zakrystii.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:śp.Helena Zengerska,lat.88,zam. w Sierakowicach,przy ul.Kartuskiej oraz śp. Ryszard Deeg l. 55 zam. w Sierakowicach przy ul. Lęborskiej. Rodzina zmarłego dziękuje za wszelkie gesty współczucia, udział w różańcach i Mszy św. pogrzebowej.  Dobry Jezu...

Polecamy również nasz parafialny tygodnik Tydzień u św. Marcina!!!