Ogłoszenia parafialne na XXII niedzielę zwykłą

Niedziela, 29 Sierpień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XXII niedzielę zwykłą

W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

• I czwartek - modlimy się o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz.17.00
    do 18:00. W tym tygodniu Godzina święta od 23.00-24.00. Rozpoczęcie Mszą świętą o 22.00. W czasie Godziny świętej możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania
  • I piątek ks. Proboszcz i ks. Sławek odwiedzą z posługą sakramentalną swoich chorych po Mszy świętej o godzinie 8.00, a ks. Patryk i ks. Mikołaj swoich chorych odwiedzą w sobotę również po Mszy św. o godz. 8:00.
  • Od godz.15:30 zapraszamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi, a o godz. 16:30 Msza św. dla dzieci. Po Mszy św. o godz. 18:00 akt oddania Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu
    do Mszy św. o godz. 20:00, na którą zapraszamy młodzież i dłużej pracujących.
  • I sobota – Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej
    o godz. 18:00, a o godz. 20:00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu sercu Najświętszej Maryi Panny.

Msze święte na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego w środę,
1 września:

• godz. 8:00, kościół parafialny – Sp1 i SP 2 oraz SP Puzdrowo,
  • godz. 8:00, Łyśniewo – SP Łyśniewo,
  • godz. 18:00, kościół parafialny – Szkoły Ponadgimnazjalne.

W środę modlimy się w intencji ofiar II wojny światowej w rocznicę jej wybuchu.

W czwartek Godzinę Świętą rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 22.00 i zakończymy
o godz.
24:00. O poprowadzenie prosimy Rycerzy Kolumba.

W czwartek, o godz. 19:00, na plebanii spotkanie katechetów – serdecznie zapraszamy.

W czwartek, po Mszy św. o godz. 18:00, w salce pod plebanią – spotkanie Straży Honorowej.

W przyszłą niedzielę będziemy dziękować za tegoroczne plany ziemi na Mszy Świętej o godz. 14:00. Po Mszy Gmina Sierakowice wraz z sołtysami zaprasza na zabawę dożynkową na boisku w Puzdrowie.

Grupa Wsparcia AA “Pogoda Ducha” zaprasza na spotkanie w środę, o godz. 19:00
do salki katechetycznej przy ul. Łosińskiego 1.

Składamy serdeczne Bóg zapłać Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Paczewa
za przekazaną ofiarę w wysokości 4 tysięcy złotych oraz Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Sierakowic za ofiarę w wysokości 2.505 złotych z ostatniej zbiórki
z przeznaczeniem na witraż św. Marcina.

Od września do czerwca Msza święta w niedziele o godz. 16:00 będzie w kościele parafialnym.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w Oratorium w godzinach od 7:30 do 17:30,
od poniedziałku do piątku.

Serdecznie prosimy o przedłużanie miejsca na cmentarzu po 20 latach od śmierci danej osoby.

Przypominamy wiernym znajdującym się w kościele o obowiązku zasłaniania maseczkami ust i nosa. Bardzo prosimy również o zachowanie odległości
przy przystępowaniu do Komunii Świętej.

Po lewej stronie przy chrzcielnicy, została wyznaczona strefa do przyjmowania Komunii Świętej na rękę. Msza św. o godz.9:30. jest transmitowana.

W całej Polsce trwa spis ludności. Jest on obowiązkowy. Więcej informacji w gablocie, także na temat szczepień.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszłą do wieczności śp.Anna Stenka, lat 90,zam. w Sierakowicach przy ul.Piwnej. Rodzina składa podziękowanie za udział w modlitwie różańcowej oraz Mszy św.pogrzebowej.Dobry Jezu……